Dřevostavby Rob

Ceny

Z vlastní zkušennosti víme, že co projekt, to originál. Proto na našich stránkách nehledejte ceny typových projektů staveb či jejich vybavení. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, konečná podoba projektu a jeho cena je vždy výsledkem několika jednání mezi vámi, jako investorem a zhotovitelem. Nabízíme vám kvalitu, patentovanou technologii, která je naším vlastnictvím, vynikající kvalitu a dílenské zpracování dodávek vybavení stájí od našich subdodavatelů .

Nechte si od nás pro váš projekt zpracovat cenovou nabídku na klíč. Postavíme vám jízdárnu, stáje, penzion, restauraci či jiné stavby z přírodních materiálů. Napište nám , rádi se s vámi sejdeme a vše prohovoříme. 

 

 

Rodinné domy, bytové domy, komerční budovy 

 

Podle vašich studií či jiných projektových dokumentací postavíme domy na bydlení nabo ke komerční činnosti. Naše patentovaná technologie lepených sloupků a čepových spojů nezná omezení. Od přízemních domů po několikapatrové bytové či polyfunkční domy zvládneme naší technologií bšhem několika málo měsíců. 30-ti letá záruka, kterou poskytujeme na naší stavbu hovoří za všechno. Více a naší technologii a domech naleznete na stránkách www.drevostavby-rob.cz.

 

Jízdárny

 

Nosné konstrukce ocelové nebo dřevěné, opláštěné i neopláštěné zastřešené pomocí lepených vazníků nebo sbíjených vazníků, to vše můžete mít. Osobně dáváme přednost dřevěným materiálům, neboť ty právě ke koním patří. Díky estetické funkci dřevěných materiálů, díky jejich nenahraditelným vlastnostem a přirozenému vzhledu, jsou tyto materiály dnes ve velké oblibě a mají ve stavebnictví svoji nezastupitelnou funkci. 


 

Stáje včetně vybavení 

 

Nabízíme vám výstavbu stájí včetně vybavení na klíč. Stájové boxy s posuvnými i otevíracími dveřmi o šířce 138 cm, 145 a 161 o výšce od 220 cm v provedení pozink nebo v práškové barevné úpravě. Řada Derby a Derby S system je vybavena posuvnými dvěřmi, řada Equipe otevíracími dveřmi. Řada Partner nabízí variabilní provedení od výšky 140 cm až po 250 cm.

 

 

Vyhledávání

Kontakt

DŘEVOSTAVBY ROB Ing. Pavel Rob
obchodní zástoupení
Haas Fertigbau Chanovice s.r.o.


U Pivovaru 2304
256 01 Benešov
+420 739 215 280